Alguse asi.

Posted: veebruar 21, 2008 in Uncategorized
Tere.
Ma ei ole algustes väga hea, tegelikult. Mulle meeldib pigem pea ees tundmatusse vette hüpata ja siis aegamisi ujuma õppida. Võibolla seda seepärast, et siiani pole veel uppunud.
Aga see blogi ei räägi minust. See räägib meie pere kahest kõige pisemast ja tähtsamast tegelasest, nende seiklustest ja igapäevaelust, nende tegemistest ja läbisaamisest. Sekka veidike emme arvamust.
Ma ei ole väga järjekindel päevikupidamistes, nii et esialgu on tegemist vaid prooviga, kui hästi ma vastu pean. Aga pöidlad pihku!Suurem haldjapiiga Mirith sündis 14.02.2005, Sõbrapäevakingiks emmele.. Tema nimi oli ammu olemas, see tähendab haldjakeeles “kuukivi”. Ta sündis keisriga, õhtul kell 19:52, kaalus 3350g ja oli 48cm pikk.
Väiksem piiga Melian sündis 12.02.2008, sünnipäevakingiks suuremale õele. Tema sai nime alles haiglas, kuna varem valmis mõeldud nimi ei sobinud. See tähendab haldjakeeles “beloved” ehk armastatud, austatud. Tema sündis ise, päeval kell 12:50, kaalus 3150g ning oli 51cm pikk. Sünnihindeks sai 10/10.
Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s