Alguse asi.

Posted: veebruar 21, 2008 in Uncategorized
Tere.
Ma ei ole algustes väga hea, tegelikult. Mulle meeldib pigem pea ees tundmatusse vette hüpata ja siis aegamisi ujuma õppida. Võibolla seda seepärast, et siiani pole veel uppunud.
Aga see blogi ei räägi minust. See räägib meie pere kahest kõige pisemast ja tähtsamast tegelasest, nende seiklustest ja igapäevaelust, nende tegemistest ja läbisaamisest. Sekka veidike emme arvamust.
Ma ei ole väga järjekindel päevikupidamistes, nii et esialgu on tegemist vaid prooviga, kui hästi ma vastu pean. Aga pöidlad pihku!Suurem haldjapiiga Mirith sündis 14.02.2005, Sõbrapäevakingiks emmele.. Tema nimi oli ammu olemas, see tähendab haldjakeeles “kuukivi”. Ta sündis keisriga, õhtul kell 19:52, kaalus 3350g ja oli 48cm pikk.
Väiksem piiga Melian sündis 12.02.2008, sünnipäevakingiks suuremale õele. Tema sai nime alles haiglas, kuna varem valmis mõeldud nimi ei sobinud. See tähendab haldjakeeles “beloved” ehk armastatud, austatud. Tema sündis ise, päeval kell 12:50, kaalus 3150g ning oli 51cm pikk. Sünnihindeks sai 10/10.
Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s