Riided ja (vana)vanaemad

Posted: mai 7, 2008 in Uncategorized
Üleeile võtsin lõpuks ometi ette selle suure paki sorteerimise, mis Gitta saatis. Oh, kui ilusaid asju seal oli! Mõned üksikud olid juba väikesed, need panin sõbranna tibile kõrvale. Ja üks asjake oli meil juba olemas. Aga muidu – no suurepäraselt armsad riided! Eriti hea, et saime sealt mitu paari sipupükse, neist oli tõesti puudus. Aitäh, Gitta, Sa oled väga hea.

Lisaks toodi ämmale üks kotitäis asju. Ka sealt sain ligi pool kotitäit endale. Eriti armas oli seal üks sametine kevad-sügis kombekas, olin nii õnnetu, no et ei võinud väheke varem see tulla. Kui siis kraade läksin vaatama – 3,5, peaaegu hüppasin rõõmust! Ja saimegi eile selle kombekaga ringi kärutada. Sobiv müts on kah, no nii armas.

Eile oli mul ka arstiaeg ja jätsin plika koos vanavanaemaga. Ta on teda ka varem korra valvanud, kuid siis tibi magas. Eile oli kah muidugi kõigepealt end meeldivaks teinud, naeratanud ja jutustanud ja siis magama jäänud 😀 No küll on hea nii. Vanavanaema oli temast nii vaimustuses, lausa silmad märjad. Võimas tunne, et keegi tunneb Su lastest sama suurt rõõmu kui Sa ise. Ja nad said tõesti hästi hakkama, mu süda isegi ei valutanud!

Esmaspäeval oli Humanas uue kauba päev. Ma olin nii tubli, läksin Mirithile jopet otsima ja selle ka sain. Ja ei kuhjanudki muid riideid kaasa nagu tavaliselt. Vaid ühele imearmsale (ja õnneks odavale) mustlaslikule suvekleidile Meliani jaoks ei suutnud vastu panna. Lisaks ostsin veel ühe HM pluusi. Siim tõi kunagi Soomest täpselt samasuguse 86 suuruses särkpluusi Mirithile (ta küll ise arvas, et tegemist kleidiga) ja nüüd sain sama 116 suuruses. Minu arvutuste kohaselt peaks need neile ühel ajal sobima. Vägev!

Aga mis eile õhtul juhtus? Käisime vanaema juures. Mirith on mitu korda öelnud, et jääb sinna, aga kui äraminekuks läheb, mõtleb ümber. Eile aga teatas, et jääb sinna. Vanaemale sobis, ta sai ta ka hommikul lasteaeda viia ja mul oli isegi posu riideid kaasas, kui hommikul peaks kahtlane ilm olema. Kuid kuni lõpuni välja olin kindel, et ta mõtleb ümber. Aga nii ei läinudki! Lehvitas veel aknal ja…
Vanaema rääkis, et õhtul oli ikka emmet küsinud ja keeldunud oma voodisse minemas, magas vanaema kaisus. Aga hommikul oli seeeest liigagi hea tuju, nõudis aga vanaemat endale järgigi.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s