Mängukohtingud

Posted: mai 23, 2008 in Uncategorized

Neljapäeval käis Mirith lasteaias. Ainus päev sel nädalal. Meie käisime Ansa ja Hannesega jalutamas. Tegime mõlemad oma laiskusele päkkasid. Õnnestus. Ja tore oli. Jagasin oma suurepärast kaardiostu kohta temaga. Ja ta nõustus, et see on suurepärane.

Õhtul sai piiiiduuuh!

Täna oli Itikas jälle kodus. Meil oli kokku lepitud Mardusega mängukohting, seepärast. Kuigi jäime omadega nii hiljaks, et saime ikka alles õhtul kokku. Aga hommikul oli palju sõite-tegemisi. Ja tõin oma sünnituslugude koopiad ära! Päris põnev lugemine, kuigi enamusest kahjuks aru ei saa. Süvenen teine päev veelkord.

Mängukohting läks päris hästi, kuigi lõpp vist Kadri-Anne meele järgi polnud 😛 Aga lapsed said võrdlemisi hästi läbi. Kuna mu ema oli Heldi pudinaid hoidmas, kutsusime ka nemad õue. Kahjuks olime üsna lühikest aega seal, kuna ilm pööras liiga tuuliseks. Kamme oli nagu väike armas teletups oma antenn-püsti-mütsi ja imearmsa roosa karvase vestiga. Ja Karl on juba nii suur ja asjalik, rääkis mulle kõik asjad ära. Äge. Mirith muidugi ei tahtnud asjale hästi pihta saada, et miks vanaema rohkem kellegi teisega tegeleb, aga lõpuks ikka leppis. Hästi uhke tunne oli, kui ta muudkui karjus üle mänguväljaku, et keegi ei oska nii hästi hoogu teha kui emme. Ehee.

Õhtul käis meil sõber külas. Mulle alati meeldib teda ja Mirithit koos vaadata. Ta on selline võrdlemisi ebalev, ei oska Mirithiga käituda, tirts aga jumaldab teda ja soovib alati sülle ronida ja mängida. Põnev on see nende kahe vaheline suhtlus ja laveerimine eri piiridel. Emotsionaalne laeng, mida mul väga vaja oli.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s