Igapäevaelu ja plaanid

Posted: juuni 20, 2008 in Uncategorized

Mirith ja Uku lähevad viimasel ajal aina hullemaks. Viimati, meil külas käies, näiteks kooriti end paljaks 😀 Niisama lihtsalt. Lisaks muidugi on nad nagu tõeline abielupaar, aina õiendavad ja vaidlevad. Armas, tegelikult. Kuigi vahel nad lähevad ka üle piiri.
Kuid mul on hirmus hea meel, et Mirithil selline sõber on.

Eile vaatasime ka uue Mai Selveri kõrvale tehtud mänguväljaku üle. Täitsa äge, kuigi loodan, et sinna ikka tuleb asju juurde.
Melian ärkas ning läksin teda söötma, Selveri invatualetti. Mirith mängis ja jätsin ta õue koos teiste emmede ja lastega. Korraga kuulen aga uksele kopsimist. Mirith oli mulle järgi tulnud! Täitsa ise ja üksi, üle autotee ja loomulikult teiste teadmata. Ja miks? Tema tahtis nina nuusata! Oh jeerum. Nad olid õues paanikaga siis avastanud, et Mirith kadunud ja keegi võõras oli öelnud, et laps läks poodi. Tema “kõndis muudkui siia ja sinna ja edasi ja tagasi, aga emmet polnud!”.
Oeh. Õnnelik õnnetus. Iti ei saanud üldse ise aru, et midagi valesti tegi, ta ju teadis kus ma olen ja tal oli mind vaja. Oh, pisike.

Aga Uku sai millegi väga armsaga hakkama – tänu tema tehtud kummalisele kõrisevale häälele naeris Melian esimest korda häälega. No tõeliselt itsitas kohe. Ja mitu korda järjest. Muidu ta pigem kilkab. Ja naeratab kõigile, kes talle tähelepanu pööravad.

Täna on Mirithil viimane päev lasteaias. Siis tuleb puhkus, kuni augustini. Me kavatseme seda nautida ja rannas vedeleda ja reisida ja külla minna ja…Ja ühe suurepärase suve omale teha!
Kui ma talle ütlesin, et tal täna pikaks ajaks viimane päev, siis ta teatas mulle, et ma pean talle siis hiljem järgi minema, et ta ikka kaua mängida saaks õues. Eks lapse soov on seaduseks.

Iti juba nii ootab jaanipäeva. Muudkui räägib, et meie lähme pittu. Ja praeguste asjaolude valguses tundub, et sellest tuleb üks suurepärane jaanipäev.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s