"Seks ja Linn

Posted: juuli 15, 2008 in Uncategorized

Ausalt öeldes ootasin vist sellest filmist veidi enamat. Ma ei saa öelda, et see mulle ei meeldinud, ei, kaugeltki mitte. Aga seriaaliga võrrelda siiski ei anna. Liiga Hollywoodilikuks oli lastud asjal kätte ära minna. Liiga romantiline, liiga etteaimatav. Oleksin soovinud ja ootanud rohkem seksi, shoppamist, moodi ja seiklusi. Oli kuidagi natuke liiga dramaatiline leelo-leelo.
Ja Carrie riided jäid igavaks. Ja kõikide tüüpkäitumised kadusid kuhugi. Carrie ja kingad käisid veidi läbi, aga muu…
Hea ajaviide, tõsi, rahast kahju ei ole. Aga seriaal oli parem, iga kell. Tehke parem uusi osi!

Käisin seda filmi vaatamas nelja mehega. See lisas asjale kõvasti vürtsi. Kui me sinna läksime, lookles järjekord pikalt uksest välja. Nad olid kõik neljakesi võrdlemisi tumedas ja võrdlemisi pikad. Arvestades seda, et 90% vaatajaskonnast olid naised, heideti neile neljale pilke rohkem kui küll. Oi, lõbus. Nad natuke vist lootsid viimase hetkeni, et meile ei jätku pileteid, aga minu tahe siiski võitis.
Ja arvamusi oli sealt erisuguseid. Ei mõistnud neist keegi seda filmi, ei saagi ju seda oodata. Kuid kaks jäid pigem rahule, üks oli väga kuri. Kuid mis teha, see ongi elu, päris elu.
Samas naerdi filmi ajal. Aga rohkem naerdi muidugi naispubliku reaktsiooni. Seda naersin vahepeal isegi mina. Kui Carrie sisuliselt altari ette jäeti, olid ka mul hetkeks silmad märjad, aga pisarateni ei lastud asjal minna.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s