Dagö kontsert

Posted: juuli 22, 2008 in Uncategorized

Ühel päeval avastasin end olukorrast, kus mul oli suurem hulk tasuta pileteid Dagö kontserdile. Kuigi tahtsin ise sinna väga minna, mõtlesin, et ei ole siiski võimeline seda koos lastega tegema. Hakkasin piletitele uusi omanikke otsima ja…otsustasin ümber. Kutsusin kaasa sõbranna koos tema juures peatuva tuttavaga, kes, nagu välja tuli, olid nagunii plaaninud sinna minna ja koos lastega. Seega otsustasin teha hullumeelse tembu ja kohale minna ka koos enda omadega. Üle jäänud piletid said laiali jagatud.

Loomulikult unustasin riistapikenduse-objektiivi maha, nii et esinejatest pilte teha ei saanud.

Kontserdile eelnes pikk ootamine värava taga, kuna saime teada, et ei saagi pileteid, vaid peame kõik koos sisse minema. Lapsed läksid parajalt vallatuks siis, aga saime hakkama. Sees ronisime kohe kõrgele ja üsna pea hakkas kontsert. Kuna ka laste isapoolsed vana- vanemad seal olid, jooksis Mirith minu ja nende vahet. Kui vanaisa talle jäätist ostis, oli ta muidugi põhiliselt seal! Mingi hetk läks Brita koos pojaga alla tantsima. Me olime üleval. Kohtasin seal ka oma sõbrannat, kellega pikemalt juttu ajasin.


Ühel hetkel läksid teised kõik alla, kaasa arvatud Mirith. K
uulasin kontserti veidi ülalt ja tundsin kihku nendega liituda. Võtsin julguse kokku ja jätsin magava Meliani koos vanavanematega üles.

Ja siis hakkas lõbu pihta. Tantsisin veidi Mirithiga, kuigi tal oli palju muud põnevat. Mingi hetk avastasin laste keerutamise. Nii ma siis keerutasin kordamööda Mirithit ja Ukut ja tuikusime pidevalt kõik kolm. Aga lõbus oli. Meiega liitus ka üks mu sõber, kellega veetsin suurema osa ajast, mis olime lava ees. Vahepeal käisin ka Meliani kontrollimas, aga too magas ilusti ja vanavanemad olid nõus teda valvama. Sõbral on Mirithiga “oma teema”, nad löövad üksteisele patsu, aga tol hetkel Mirith häbenes veidi. Kahepeale saime ta ikka keelitatud, et onu ei hammusta. Lõbus oli.

Kontserdi lõpus tulid sõbra vanemad koos oma kaaskonnaga tema juurde ja sealt seltskonnast üks täiesti võõras mees ütles mulle, et olen kõige stiilsem ja kaunim mustas inimene, kes seal kontserdil oli. Oi, kuidas mu kõrvad lopendasid.

Peale kontserti lõppu aeti meid alalt välja! Mis Ukule üldse ei meeldinud. Ja algas tagasitee kodu poole. Kell oli kuskil pool12. Mirith, kes on harjunud üheksast magama minema, ja siiani vist kõige hiljem pool11 uinunud, pidas tublisti vastu. Panin ta ka lõunaund magama tavapärasest kõvasti hiljem, eks see aitas.

Kohustuslikult järgnes “Peale pidu Statoili”, kus me end väikse toidumoonaga varustasime ning otsustasime edasi kodu poole jalutada. Lastel oli ikka veel jõudu möllata ja lilli korjata.
Kodus magama saime alles poole1st. Melian magas ilusti kogu aja, kodus ärkas, kuna otsustasin ta riided siiski ära vahetada, kuid jäi süües kohe magama. Ja hoolimata kõigest oli Iti loomulikult ikka pool9 hommikul klõpsti üleval.


Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s