Lasteaialaps, ujuja ja muud juttu

Posted: august 7, 2008 in Uncategorized

Esmaspäevast läks Mirith lasteaeda tagasi. Tal oli minekuga lausa nii kiire, et ei jõudnud mulle headaegagi öelda. Järgmisel päeval ta enam nii hea meelega ei läinud ja õhtul lausa nuttis. Leidsime asja vastu rohtu – helistasime issile. Ja nii juhtuski, et kahel järgmisel päeval viis Itit lasteaeda hoopis issi! See meeldis tüdrukule. Eks rutiini taastamine on ju tähtis. Olen üritanud talle rääkida, et issi kolib varsti teise linna ja siis hakkan jälle mina viima, ta nõustub sellega, kuid samas on mul tunne, et ega ta seda päris hästi hooma…”Aga vahel võib ju ikka issi viia?”

Esimest korda on meil tekkinud ka probleem. Nimelt rühmast üks poiss löövat teda. Ja nii hulluks asi läinud, et täna keeldus kodust väljagi minemast, tema ei taha ja kõik. Väikse kavalusega saime ta siiski lasteaeda.
Nüüd aga sõitis ta koos vanavanematega maale. Homme õhtul tulevad nad linna tagasi ja lähevad “Kiri sõbrale” kontserdile.

Meie Melianiga aga suundume kahe mu sõbraga koos Türile. Tahtsime ujuma minna, kuigi praeguste ilmade valguses jääb see vaid unistuseks. Aga väike tripp siiski.

Meliani taastusravi läheb kah hästi. Täna käisime võimlemas, tavapärase ujumise asemel. Taastusravija on väga tore naisterahvas, kes neiut väga kiidab. Tänagi ütles ühele oma kolleegile: “No tule vaata ometi, kui ilus laps!”
Tema sõnul pole üldse muretseda vaja, Melian kasutab oma keha täpselt nii nagu peab ja vat veel pareminigi, jalad töötavad ning ta on ka väga veelembene ja rõõmus laps. Naine ütles täna, et kui saaks ometi sellise tütre, teeks kohe 😀 Väga meeldiv kompliment minu jaoks.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s