Lauake, kata end ja väikest sorti võimuvõitlus.

Posted: august 14, 2008 in Uncategorized

…ehk siis täna sai Melian esimest korda lisatoitu. Ta ahmis lusika pealt toitu nii hoogsalt, et oleks peaaegu lusikagi kinni pistnud. Nii jõudiski temani juba esimesel korral ligi neli lusikatäit toitu. Kuna väljutamisega probleeme polnud ja erilisi muutusi kah mitte, julgesin õhtul veel teist samapalju anda. Oi, kus maitses! Aga oleks vist pool kausitäit kinni pistnud, kui oleks antud, kui emme oleks üldse nii palju teinud. Nii et vähemalt ilus algus on tehtud.

Samuti proovisin talle mõned päevad tagasi anda piimasegu. Ka see sobis ilmatuma hästi. Ja hästi sobib see ka mulle, kuna meie issi nüüd siiski taasavastas oma seisuse ja soovib lastega koos aega veeta ning eks suurim probleem oligi ju Meliani toit – see mure hakkab vaikselt lahendust saama. Ka see nädalavahetus on planeeritud issile, ta omal soovil muide.

Mirithil aga oli lasteaias probleem ühe poisiga. Nimelt too löövat. Üks hommik läks asi lausa nii hulluks, et nuttis, trampis jalgu ja ei soovinud lasteaeda minna. Kuna tegemist on nende rühma poisiga, kellest ta varem pigem hästi rääkis, kahtlustasin seal taga midagi muud.
Eks poolteist kuud puhkust teeb lasteaias taaskord uue kogemuse, samuti sealsetest inimestest ning lisaks hakkas ta ka taas issit nägema. Mitu faktorit koos, mis ehk kanti üle poisile, kes aegajalt oma tugevust demonstreeris asju ära võttes.
Peale poolteist nädalat otsustasin siiski kasvataja poole pöörduda, kuigi hüsteeriahooge rohkem ei esinenud. Too jälgis neid ja teatas, et nad on hoopistükkis väga head sõbrad. Kui poiss karistuseks toolile istuma pandi, sättis Mirith end kohe talle kõrvale.
Nii et mu aimdus osutus tõeks, kui kasvataja just kohutav valetav kriminaal pole.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s