Chick…chick…chick(en)!

Posted: august 22, 2008 in Uncategorized

Teisipäeval oli meil kanapidu. Sõbranna nimelt abiellub homme.
Kõige pealt saime Vallikäärus kokku. Sättisime veidi sõbrannat, kuni tuli esimene mees – massaažilauaga. Ja nii ta kooriski end poolalasti kesk Vallikääru, rahvas vaatamas (ühel kutil oli tõeline oht rattaga vastu puud sõita) ja kebis lauale. Ning nautis.
Seejärel saabus õhtu teine mees – mootorrattur. Kes viis ta tiirule. Ta nimelt armastab neid elukaid samuti, kuid tegemist oli tema elu esimese sõiduga. Õnnestunud!
Mina sain kah mootorrattaga sõita. Ooh…Suurepärane. Ma olen armunud. Üks unistus sai hoogu juurde ja mõnuga. Parajalt naljakas oli see muidugi kah, mina oma võrksukkade ja lehviva miniga. Tänavatel ikka vahiti küll. Ehk saan teile üks hetk ka pilte näidata, kuigi need pidada veidi udused olema.
Selle aja jooksul olid sõbrannad juba kõrvalistuvalt seltskonnalt pudeli Gini välja norinud. Edasi suundusime mu sõprade juurde, keda nägin kõrval pingil istuvat. Natuke müüsime neile asju meie suurepärasest korvikesest ja siis sundisime neid õhupalle täis puhuma. Õhupallidele said peale sõbranna ekside nimed ja need saatsime sillalt alla kaugele-kaugele. Tore, et rahvas kaasa elas, küll tuututati ja lehvitati. Ühed tüübid, kes tulid uurima, kas kuskil pidu kah toimub, jäid rahulikult ühe Koidula võrra vaesemaks. Ja nii me seda korvi sisu jupi haaval maha müüsime.
Suundusime randa, piknikku pidama. Kõik oli ideaalne – väike lina, tõrvikud, head söögid ja vein. Istume maha ja: “Kadri, kus korgitser on?”
Ups.
Aga seda enam oli põhjust lähedalistuva (suure!) meesteseltskonnaga tutvust teha, kes aitasid pudelid avada ja kergendasid meie kasuks oma rahakotti. Pidasime oma pikniku edukalt ära ja kuna sõbranna oli niii tubli ja teenis meile ilusti raha, sõitsime juba piisavalt ülemeelikus tujus taksoga klubisse. Seal kohtasime ka osasid rannast tuttavaid tüüpe. Tantsisime ja tegime kõike muud, mida ühel tüdrukute õhtul tegema peab. St vähemalt mina tegin 😀 Ehk siis taaskord – ajalugu vaikib.

Mul oli tõesti suurepärane õhtu. Üks parimaid. Ja sõbranna jäi samuti rahule, vähemalt nii ta ütles. Nüüd ootan veel väga homseid pulmi!

Ja loodetavasti saan teiega varsti ka mõningaid pilte jagada.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s