Nad sõuavad abieluranda

Posted: august 23, 2008 in Uncategorized

Mm. Ärkasin vara ja pahuralt. Ei tea miks, sest seda tavaliselt ei juhtu. Käisime ära poes ja tõime omale RIMIst kuus komplekti söögiriistu, jeppikajee! Aitäh kõigile, kes sellele kaasa aitasid.
Lisaks lillekimp pulmadeks ning taaskord sai ka Mirith ilus olemise eest õiekese näppu, teistelt müüjatelt kui eelmine kord.

Edasi saatsin Mirithi puhkama-pikutama, kuid ta jäi muidugi hoopis magama, olles üles ajamise peale vanakurat ise. Melian, kel oli magamisaeg, seevastu seda ei teinud ja mitte pole tore ühe jalaga lamamistooli kiigutada, samal ajal kui pead pesed. Ja meiki teed. Ja riideid proovid.
Närvilisuse tulemusena suutsin lukku kinni sikutades kleidi ära lõhkuda. Vaatasin natuke aega juhmi näoga iseenda peegelpilti. Sel hetkel oli tunne, et no ei, mina sinna pulma ei jõua.
Kebisin siis nutuse näoga riideid vahetama, kirudes end ja kogu muud maailma. Loomulikult jäime tänu sellele bussist maha, sest teps mitte polnud lihtne teisi riideid leida.
Läksime siis Sindi bussi peale, mis nõuab teist piletit, kui mul juba on. Alguses mõtlesin, et noh, paar peatust, ma ei osta seda piletit, laupäev ju kah. Suundusin aga siiski seda tegema, sest pole tarvis, et mind veel piletita sõidu pärast bussist välja saadetakse koos lastekarjaga, niigi jõuan napilt.
Ja otse loomulikult tuli järgmises peatuses kontroll peale. Vähemalt miskigi läks õigesti.

Tseremoonia oli ilus, armas ja lihtne. Ja pruut silmipimestav! Lapsed olid väga tublid, Melian ärkas vahetult enne algust ja oli seega heas tujus, paar korda vaid jutustas nii, et teised kuulsid. Mirith oli tubli, paigal ja tasa. Korra õnnestus meil küll Melianiga kahe peale lutt maha visata, mis ilmselgelt kõiki võpatama pani ses mahedas ja romantilises olustikus, aga ehk andestatakse.

Sokutasin lapsed pruutpaariga pildile ja tulin vanaema juurde ära. Ta peaks kohe-kohe koju saabuma ja siis lähen mina pulmapidu pidama. Pidasin targemaks sinna pudinaid mitte kaasa vedada. Vanaemal küll kõikse pikem aeg mõlemat last hoida, aga ilmselgelt saab ta hakkama. Melian magab praegu akna all, nii et peaks ka vanaema saabudes heas tujus olema. Ja no edasine õhtu lihtsalt peab suurepäraselt minema, nii minul kui ka lastel, ma olen juba liiga palju närvitsenud täna.

Igavest õnne, Doora ja Tarmo!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s