Uus ja uhke

Posted: veebruar 10, 2009 in Uncategorized

Jep, tüdinesin lõpuks ometi blogikujundusest ära.
Jama on muidugi see, et toda roosat pole avalikes värvides ja ma ei saa eelnevate postide tekste ümber muuta. Oskab keegi aidata, äkki saab selle värvi kuidagi?
Lugesin ükspäev esimesi postitusi, kus peaasjalikult lastest rääkisin – nii see pole ju enam ammu. Nende kahe blogist ja minust kui üleskirjutajast on saanud jäägitu kolmik, kelle seiklused siin maailmale avalikuks saavad. Nii et ma võin vahepeal tujutseda ja Tinkerbellile riiulile paremaid päevi saatma asetada. Loodan, et harjute.

Koduse olukorra kohta kahjuks midagi uut öelda ei saa, veel vähem uhkemat. Melian suutis siiski peiteajale 1:0 teha ning tuulerõuged saada. Seega on kõik nädalalõpu sünnipäevaplaanid õrnalt logisevad, aga õnneks siiski veel eksisteerivad. Minu jäägitu toasistumine sel talvel vist ei tahagi lõppeda.
Teate, kui suur õnn on minna õue ja hingata värsket õhku! Ma ei igatsegi mitte niivõrd seda väljaskäimist, seda saan ju nagunii, kuivõrd vabadust käia õues siis, kui mina tahan. Minna rahumeeli poodi süüa ostma või klapid peas neljaks tunniks jalutama, sõltumata kellegi teise tujudest.
Aga eks see haiguste periood ole lapsevanema elu üks varjukülgesid. Vaene Mirith pole kah kolm nädalat lasteaeda saanud ja igatseb sõpru. Aga ükskord lõpeb ju meiegi kannatuste rada, eks.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s