Uus ja uhke

Posted: veebruar 10, 2009 in Uncategorized

Jep, tüdinesin lõpuks ometi blogikujundusest ära.
Jama on muidugi see, et toda roosat pole avalikes värvides ja ma ei saa eelnevate postide tekste ümber muuta. Oskab keegi aidata, äkki saab selle värvi kuidagi?
Lugesin ükspäev esimesi postitusi, kus peaasjalikult lastest rääkisin – nii see pole ju enam ammu. Nende kahe blogist ja minust kui üleskirjutajast on saanud jäägitu kolmik, kelle seiklused siin maailmale avalikuks saavad. Nii et ma võin vahepeal tujutseda ja Tinkerbellile riiulile paremaid päevi saatma asetada. Loodan, et harjute.

Koduse olukorra kohta kahjuks midagi uut öelda ei saa, veel vähem uhkemat. Melian suutis siiski peiteajale 1:0 teha ning tuulerõuged saada. Seega on kõik nädalalõpu sünnipäevaplaanid õrnalt logisevad, aga õnneks siiski veel eksisteerivad. Minu jäägitu toasistumine sel talvel vist ei tahagi lõppeda.
Teate, kui suur õnn on minna õue ja hingata värsket õhku! Ma ei igatsegi mitte niivõrd seda väljaskäimist, seda saan ju nagunii, kuivõrd vabadust käia õues siis, kui mina tahan. Minna rahumeeli poodi süüa ostma või klapid peas neljaks tunniks jalutama, sõltumata kellegi teise tujudest.
Aga eks see haiguste periood ole lapsevanema elu üks varjukülgesid. Vaene Mirith pole kah kolm nädalat lasteaeda saanud ja igatseb sõpru. Aga ükskord lõpeb ju meiegi kannatuste rada, eks.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s