Mirithi esimene rokkkontsert

Posted: märts 22, 2009 in Uncategorized


Läbi üllatuslike plaani- muutuste tekkis mul siiski ekspromt võimalus minna vaatama oma sõbra esinemist Pärnu Noortekeskuse kohvikus. Sama ekspromt tekkis mul üsna vahetult enne minekut idee Mirith kaasa võtta. Ta oli üsna ekstaasis, seletas siia ja sinna, et läheb emmega onu kontserdile.
Kuna koht asub ka väga vanaema kodu lähedal, oli see hea mugav variant – sain ta iga kell sinna viia.

Ürituse nimi oli Mosh’odrama, mis teadjamatel annab aimu – tõotas tulla üsna agressiivne. Esimese bändi ajal oli Mirith mul klõpsti süles, käed kõrvadel, kuigi istusime kõrvalruumis, kus muusika polnud nii vali. Ta avaldas soovi ära minna, et ikka ei meeldi, aga otsustas viimasel hetkel ümber.

Ja kui siis tuli lavale Ann Maverick, sõbra bänd, oleks keegi talle nagu loitsu peale pannud. Plika kargas lava ees kui segane, tahtis teismeliste poistega moshima minna, jooksis ühest saali otsast teise, naerutas rahvast, jooksis neile otsa, tantsis, hüppas – oeh, mina temaga sammu pidada ei jõudnud kaugeltki mitte. Peale esinemise lõppu ei tahtnud ta üldse veel ära minna, kuigi kell oli juba tema uneajast pool tundi üle tiksinud.

Tibi oli omadega väga rahul ja muljetas veel järgmine päevgi, et tema hakkabki minuga kontserditel kaasas käima nüüd. Ja moshimises, kusjuures, tegi ta nendele teismelistele silmad ette küll.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s