Core Faggotry’l

Posted: mai 19, 2009 in Uncategorized

Reedel, nagu plaanitud sai, käisin koos plikadega noorte- keskuses kontserdil. Esines mu sõbra bänd, Anal Caves, kuid kahjuks viimasena, nii et lahkusime nende poole esinemise pealt.
Kohale minnes teatasin Onu Tomile esimese asjana, et kui ma kaks minutit peale muusika algust tagurpidi välja lähen, tahan piletiraha tagasi. Ta oli isegi nõus. Aga õnneks polnud seda vaja.

Saime Kitty käest laenuks helisummutavad kõrvaklapid, kuid Meliani arusaam asja otstarbest oli nende peast ära lükkamine. Kuna esimene bänd tuli peale alles ligi tund peale meie sinnaminekut, sai ta nii kaua ilma nendeta ringi joosta ja vahepeal minuga antud teemal vaieldagi. Möllasid nad seal Mirithiga parajalt, nii palju ruumi, kus ringi joosta ja nii palju põnevaid inimesi, keda jultunult vahtida, seda siis väiksema pudina poolt.

Kuna mina peaasjalikult Meliani küljes kinni olin, anastas Mirith kiirelt mu sõbranna, Doora, kelle käe otsas ta veidi isegi tantsis. Ei tea, kas asi oli väsimuses või milleski muus, kuid üldiselt ei tundunud ta seda konsat nii väga nautivat, kui eelmist, vähemalt ta ei möllanud sama palju ringi.
Melian oli pigem omas elemendis, jalutas ringi ja uuris elu. Lisaks jättis ta endast märgi ühe tuttava neiu ninale, tõmmates sinna küünega verise kriimu. Muusika algades sai ta ka aru, et ei ole väga mõtet minuga kakelda, vaid paar korda võttis klapid peast ära, kusjuures, siis ei ehmunud ka valju muusika peale, nagu seda poleks olemaski olnud. Kuid ma siiski ei lasknud tal ilma nendeta olla.

Koju, või õigemini vanaema juurde, kes seal kõrval elab, jõudsime alles pool 12 õhtul, mis on saavutus, arvestades nende tavapärast kella 9st magamaminekuaega.

Üldised muljed on siiski positiivsed. Kui on keegi, kes on abiks [Aitäh, Doora!], ei ole üldse raske nendega hakkama saada ja nad paistsid üritust nautivat. Probleemiks oli pigem kellaaeg, nad lihtsalt väsisid ära. Kujutan ette, et kuskil päevasel vabaõhuüritusel oleks kõik suurepärane.
Nii et, kui vaja, siis teinekordki.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s