Muudame maailma, sammhaaval

Posted: oktoober 27, 2009 in Uncategorized

Kuna mu paberivarud viimaks otsa lõppesid, asusin missioonile leida ümbertöödeldud paberist tehtud koopiapaberipakk. Selle asemel, et oma elu lihtsustada ja googeldada, asusin muidugi linnas poode kammima. Tulemuseks oli tund aega ringisõitmist ja viis poodi ning tühjad käed. Oeh.
Koju jõudes ning netti appi võttes avastasin, et Büroo Pluss peaks müüma lausa kahte erinevat ümbertöödeldud koopiapaberit!


Täna sammusin siis tähtsalt poodi ja sain teada, et neil Pärnusse polegi seda tellitud. Küll aga suhtles müüja kohe juhatajaga, kes teatas, et ta juba ennegi mõelnud, et peaks sisse võtma seda paberit, ta siis paar kasti tellib – mille tulemusena saan juba homme oma paberi! Väga meeldiv ja kiirelt käinud korraldamine, loodetavasti saab ka kellelgi teisel neist paberitest kasu olema ning nad tellivad neid edaspidigi.
Lisaks võttis müüja kohe üle mu suhtumise ning pani minu ostetud asjad paberkotti.

Ma olen selle poega ikka ütlemata rahul, edaspidi üritan rohkem oma ostud sealt sooritada, sest tänane kogemus jäi väga meeldivana silma. Ka kunagi varem on kusjuures olnud see, et käin kõik kesklinna poed läbi ning leian vajaliku asja lõpuks sealt. Kodu lähedalt vaadatakse ju ikka viimasena.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s