Muudame maailma, sammhaaval

Posted: oktoober 27, 2009 in Uncategorized

Kuna mu paberivarud viimaks otsa lõppesid, asusin missioonile leida ümbertöödeldud paberist tehtud koopiapaberipakk. Selle asemel, et oma elu lihtsustada ja googeldada, asusin muidugi linnas poode kammima. Tulemuseks oli tund aega ringisõitmist ja viis poodi ning tühjad käed. Oeh.
Koju jõudes ning netti appi võttes avastasin, et Büroo Pluss peaks müüma lausa kahte erinevat ümbertöödeldud koopiapaberit!


Täna sammusin siis tähtsalt poodi ja sain teada, et neil Pärnusse polegi seda tellitud. Küll aga suhtles müüja kohe juhatajaga, kes teatas, et ta juba ennegi mõelnud, et peaks sisse võtma seda paberit, ta siis paar kasti tellib – mille tulemusena saan juba homme oma paberi! Väga meeldiv ja kiirelt käinud korraldamine, loodetavasti saab ka kellelgi teisel neist paberitest kasu olema ning nad tellivad neid edaspidigi.
Lisaks võttis müüja kohe üle mu suhtumise ning pani minu ostetud asjad paberkotti.

Ma olen selle poega ikka ütlemata rahul, edaspidi üritan rohkem oma ostud sealt sooritada, sest tänane kogemus jäi väga meeldivana silma. Ka kunagi varem on kusjuures olnud see, et käin kõik kesklinna poed läbi ning leian vajaliku asja lõpuks sealt. Kodu lähedalt vaadatakse ju ikka viimasena.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s