Kuidas ma MacGyveriks hakkasin…

Posted: november 20, 2009 in Uncategorized

Kui astusin sisse oma Viljandi kodu uksest, kuulsin esimese asjana hoiatust, et vannitoa uks on katki ning seda kinni panna ei tohi. Eelneval õhtul toimunud peol oli keegi selle ära retsinud. Hää küll, võtan teadmiseks.
Muidugi õnnestus mul juba esimene õhtu suure kiiruga uks siiski kinni tõmmata ning peale väikest kolistamist tuli sõbranna korterinaaber ning lasi mind välja. Nalja kui palju.

Täna hommikul tõusin vara, läksin rõõmsalt väiksesse valgesse ruumi, et end ilusti puhtaks pesta ning tõmbasin ukse suure hooga kinni. Istusin ja vaatasin. Seejärel naersin, kõva häälega. Kodus ei olnud mitte kedagi. Tegelikult polnud mitte kedagi isegi Viljandis, sest korteri mõlemad perenaised olid teistesse linnadesse pagenud. Sellest rääkimata, et loomulikult oli telefon toas.
Üritasin tükk aega katkise ukselukuga jännata, kuni näpud juba liig valusaks muutusid.

Seejärel sigines kõhtu veider tunne ning mööda põske hakkasid alla voolama pisarad. Siia ma nüüd suren! Või kui ei sure, saan vähemalt eluaegse trauma. Aga tõenäolisemalt siiski suren, sest kolme päevaga vist minestan ära küll ja sinna ma siis jään.

Lõpuks hakkasin paaniliselt tuhlama, leidmaks mõnd abivahendit. Leidsin mingi veidra dušijublaka, mida üritasin luku külge suruda, et oleks kergem seda keerata. Jändasin ja jändasin, vahepeal naersin, vahepeal nutsin ning lõpuks sain ta plumpsti! lahti. Vajusin kööki ja nutsin kergendusest. Vaatasin ka kella – olin seal olnud 40 minutit. Imekombel olin asjaga alustanud piisavalt vara ja jõudsin isegi õigeks ajaks siia, loengusse. Kuigi käed värisevad küll siiamaani.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s