Koridorihuligaanid

Posted: detsember 3, 2009 in Uncategorized

See maja, kus me elame, on mulle igati sümpaatne. Ta on ilusti korda tehtud, kommunaalarved täitsa keskmise hinnaga ning korteriühistu väga tore ja toimiv. Trepikojas on ka igati tore seltskond, täitsa kurb saab olema siit lahkuda.

Kui me olime siia äsja kolinud, hakkasid meil postkastist lehed kaduma. Ikka nii, et hommikul lasteaeda minnes oli postkastis, tagasitulles oli juba kadunud ja kui vedas, ilmus õhtul uuesti. Alguses juhtus seda kord kahe nädala jooksul ja arvasin, et kujutan endale ette. Siis aga juba mitu korda nädalas. Lõpuks kirjutasin kirja ja panin postkasti peale, et tooge ikka IGA KORD ajaleht tagasi, lugeda võite küll.
Seejärel katkes kadumine paariks nädalaks, siis jätkus tempos kord-kaks nädalas. Kuni üks pere ära kolis. Kahtlustasime juba enne miskipärast neid, aga peale seda seost saime kinnitust.

Seejärel polnud ühtegi jama. Kuni umbes suve lõpuni, mil korraga hakkas keegi meie käru prügikastina kasutama. Mõni hommik vedeles seal tühi sardellipakend, teinekord aga õllepudel. Mitte eriti tihti, nii kord kahe nädala tagant. Piisavalt tihti, et aru saada – tegemist on tõenäoliselt ühe inimese või seltskonnaga, aga piisavalt harva, et ma ei viitsinud sellest skandaali tekitada, mina, erinevalt sellest inimesest, teadsin prügikasti asukohta ja ei pidanud paljuks neid asju sinna viia. Õnneks ei olnud käru kunagi määrdunud.

Täna hommikune olukord aga ületas mu taluvuspiirid mitmekordselt. Käru turvakaar oli katki, lihtsalt ära murtud. Tõenäoliselt tahtis keegi endale sellest tooli teha ja istus sinna sisse. Laps oli ka nii õnnetu, ta armastab ju turvakaarest kinni hoida.
Tõeliselt kole tegu.

Õnneks vist küll kuldsete kätega Papa saab kaare korda, aga kole ikkagi.


Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s