Karvapall on tagasi!

Posted: veebruar 7, 2010 in Uncategorized

Ehk siis on aega rääkida edasi meie kassisaagast. Pissis. Pissis, mis ta pissis, igalepoole pissis. Vahel lausa mitu korda päevas. Vähel mitu päeva ei tilkagi. Aga üldiselt hakkas minu tuju väga alla käima, ei ole ju normaalne kassil turvamehena järgi käia kogu aeg, lisaks muidugi kodust lahkudes igakord voodiriideid peita ja tagatoa ust sulgeda. Viimane piisk karikasse sai valatud kuskil detsembri keskel, kui ma koju tulles avastasin, et pisike kiisutita oli meie 15l akvaariumi kapiääre pealt alla veeretanud, kogu see sisu oli põrandal laiali ja akvaarium muidugi katki. Kusjuures, ise oli ta vagur lambuke köögis peidus, muidu tuli alati uksele vastu, sai väga hästi aru, et nüüd on pahandust tehtud.

Viisin ta siis Mamma juurde hoiule, nagu ammu plaanitud. Näha ju oli, et niisama see pissimine ära ei lõppe, diivan haises nii rõvedalt, et seal oli raske magada, vannitoast rääkimata [Seal me siiski ei maga, niisama oli paha hais.]. Ja üllatus-üllatus, ei mingit pissimist. Kõigepealt jagas veidike sealse siiamist vanaprouaga maid, siis said juba heades sõbrannadeks ja eluke veeres ilusti edasi. Üsna pea ei võtnud mind enam omakski, kui külla läksime, ometi käisime seal üsna tihti.

Kuna ma nüüd aga korteri kõik ringi tõstsin ja retsitud diivani välja viskasin, tekkis mõte proovida kass koju tuua. Nädalake ta on nüüd kodus olnud, poolteist kuud oli Mamm juures. Praegu tundub kõik ilusti minevat, ptuiptuiptui, pole pissitud ega retsitud. Hirmus emo-kass on küll, kui ma kodust ära olen, siis tema ei söö ja hiljem kaebab pikalt. Aga paari päevaga juba harjus jälle meiega ära, magab öösel meie voodis ja elab ilusat kassielu.

Loodevasti läheb kõik sama lepase reega edasi.


Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s