Oh seda häda

Posted: märts 2, 2010 in Uncategorized

Melian õppis nädalavahetusel, tüdrukute sünnipäeva hilisel pidamisel, ära uue sõna – pissihäda. Nali seisnes aga selles, et tema suust kostus see järjepidevalt “Tissihäda”. Sõber naeris rõõmsalt kaasa, et tal on ka tissihäda, kus küll seda nälga kustutada saaks?

Täna teatas Melian bussis ühele varateismelisele kutile, et “tital, ehnoh, annil on tissihäda”. Too vahtis mind küll nagu kuutõbist.

Advertisements
Kommentaarid
  1. Lais ütles:

    Mul on selle peale rääkida tore lugu elust enesest. Minu tirts ei öelnud tükk aega "k" tähte. Ta asendas selle "t" tähega.Kord bussiga arsti juurde sõites, oma väikest karukest hellalt süleledes, laulis ta kõva häälega üle bussi "äiu-äiu tussu-tussu" :DArvake ära, mis näoga mind vaadati 😉

  2. Meil ka lugu samal teemal. Mingil hetkel meeldisid mu poisile väga Salvesti Põnni püreed. Eriti mingi mustikapuder vms. Aga ta ei öeldnud Põnn. Ta ütles M-nn. Ja kui olime lubanud seda talle osta, siis karjus ükskord üle poe: Tahan m-ni! Tahan m-nni! Õnneks olime seekord Narvas. Nii et pole hullu, et Narvas keegi eesti keelt ei oska:D.

  3. Veronika ütles:

    Mul poja mängis õega võidujooksmist ja hõikas üle üla: "Kes sees see mees!"Tohuvabohu kohta ütles "tuhu ja puhu"Eks neid vängemaidki asju on tulnud nii kobamisi ja puterdades kuid hetkel ei tule meelde. Nad on vahvad jah:D

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s