Mahe Mark

Posted: märts 26, 2010 in Uncategorized


Be careful what you wish for – you just might get it.

Jah, tasub vaid soovida. Eile öösel kirjutasin inglise keele kodutöid ning seal tuli enesetutvustuses vastata küsimusele, et mida teeksin, kui mul oleks aega ja raha. Kirjutasin ühe asjana siis selle, et tahaksin toituda 100% orgaaniliselt puhtalt, aga hetkel jääb see umbkaudu 85% kanti, esiteks raha tõttu ning teiseks eelkõige seepärast, et Pärnus on väga raske pooli asju hankida.

Ja voila! Õhtul sain uudiskirja, et uksed on avanud uus ökopood Pärnus – Mahe Mark. Ma lihtsalt hüppasin suurest rõõmust õhku.

Täna kibelesin hirmsasti seda kohta üle vaatama ja no pettuma kohe üldse ei pidanud. Pood on suurepärane. Keldrikorrusel on sisustatud armsad ja hubased ruumid, kus on tohutult vägev kaubavalik ning sõbralikud müüjad. Eriti võlus mind värske kraam – mitmekümnest erinevast piimatootest kuni ökobanaanideni välja. Maheõllest rääkimata. Oh, oleks tahtnud õnnest nutta. Kuigi mõned asjad (Vändra pagaritooted ning Pajumäe kraam) on nõksa kallim, kui näiteks turul, on seal ikkagi üle poole kraamist selline, mida kuskilt mujalt Pärnus lihtsalt ei saa.

Ajasin müüjannadega juttu ning kiitsin neid taevani. Nad olid hästi toredad ja siirad ning kui mainisin, et soovin asja, mida neil pole, pandi kohe tellimusse kirja. Ma siiralt loodan, et see pood jääb püsima – nemad loodavad kah.
Minge vaatama!

Advertisements
Kommentaarid
  1. Marju ütles:

    Oh! See on tõesti äge uudis! Vaatasin nende kodukalt, et ka meie oleme neile miskit pidi partnerid ja see meeldib mulle ka – äkki siis ei pea isegi Tallinnast asju kaasa tassima. Oleks ainult, et see pood ka püsima jääks. Pärnus pahatihti ei püsi sellised "teistmoodi" asjad piisavalt kaua.

  2. Alice ütles:

    Muide, aasta oli siis vist 2002 kui käisin Pajumäe talus, tunnen nende perepoega, lausa lust oli ringi vaadata ja näha, kuidas nad oma lehmasid kasvatavad:) Mõnel perelgi pole nii häid tingimusi kui nende lehmadel:)

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s