Poodle nagu mehega!

Posted: aprill 14, 2010 in Uncategorized

Melianile on uusi papusid vaja. Mamma annab meile 300.- ABC kinga kinkekaarte. No neid ei saa ju kasutamata jätta, kuigi käisin münte näppude vahel veeretades hoopis turul 85.- narmendavaid papusid vaatamas.

Läheme siis poodi, leiame ühed enamvähem ilusad jalanõud, aga Anni ei taha neid jalga proovida. Lõpuks siiski nõustub, ent võtab kohe ära – tema ei taha neid. Näitab oma vanadele augulistele roosadele papudele ja lausub, et tal on papud. Ma selgitan, et papus ju suur auk sees, uusi on vaja. Ei taha! Teisel papul ju pole auku. Ma vastu, et me ei saa ju vaid ühte paput osta. Ei taha uusi papusid, läheme minema! Nojah, eks need papud olidki natuke liiga ilusa ja heledad mängupapudeks.
Tunnike hiljem läheme siis teises linna otsas olevasse ABC kingakauplusesse. Seal on ta juba parema meelega nõus tumbal passima, aga papud ei meeldi ilmselgelt mitte ühedki. Läbi häda ja viltuse kulmu on nõus siis ühtesid jalga proovima, aga ka ainult neid, kõikide teiste peale raputab pead. Kõnnib papudega veidi ringi ja teatab, et ei ole valusad. Kas ostame siis ära? Ei, mul on ju papud! [Loll emme, eks ole.] Selgitan veelkord, et meil on siiski kõigest hoolimata uusi papusid vaja. Melian ohkab ja ütleb, et ostame siis, endal umbes selline nägu peas, et no ma teen Sulle rõõmu, peaasi, et siit minema saab.

No paratamatult tekkisid meessoost sõbrad silme ette, kellega aegajalt poodidesse satun. Selle plikaga läheb veel raskeks, samal ajal kui Mirith seal kõrval nõuab veel ja veel ja veel ilusaid asju.

Advertisements
Kommentaarid
  1. Veronika ütles:

    Onju tore, kui lapsed on erinevad? Samas ma mäletan oma lapsepõlvest milline piin oli koos poodelda armastavate ema ja vanemate õdedega kaasa jõlkuda. Ja kannatada. Kohutav! Parem olla püksata, kui poodelda. Kingapoed isegi on hakanud meeldima:D

  2. Katrin ütles:

    😀 See tuletab mulle oma lapsi meelde. Neile ka ei meeldi poes mitte midagi proovida ja siis samamoodi… minu meeleheaks on nõus midagi ära ostma 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s