Kelle jalas on püksid meie peres?

Posted: juuni 30, 2010 in Uncategorized

Vanaema räägib, et see tee on parem kui teine, kuna teine on kruusatee.

Mirith teatab elutargalt, et jah, kruusateed mööda me sõita ei taha.

Melian õele vastu: “Ära vingu!”

Advertisements
Kommentaarid
 1. raisk ütles:

  tüüpiline moodne mõtteviis – oi kui ilusad lapsed mul on, näete kõik ikka jah? oiii melian on nii andekas. mirith on nii nunnuuu. Mul on ikka maailma kõige paremad ja armsamad lapsed. kindlasti on vaja kuskil perefoorumis või mujal ka kuulutada seda. äkki topiks pärnus portarturi tühjale hallile seinale oma tittede pildid ka? rohuplatsil maja taga oleks selline koeraaediku moodi tara kus neid “nunnusid” lapsi raha eest näha saab ja pärast küsitluslehti jagatakse kus saab vastata kuidas laps meeldis ja kas teinekordki vaatama tullakse. ja kindlasti on msnis tihti teade et lapse mähkasid vahetamas või kakat koristamas.

 2. Tiiu ütles:

  Nojah, varem pani ikka Mirith “pirne”, nüüd hakkab Melian ka mõnusalt tabavaid repliike lennutama. Lapsed on oma ütlemistes ikka niiiii humoorikad, et ise selliste ütluste peale alles annab tulla.

 3. z ütles:

  mis sa loed kui ei meeldi?

 4. Veronika ütles:

  Morme – ära tee sellest haigest inimesest välja. Palun! Mu isa ütleks sellise käitumise peale, et see on “vituviha”. Küllap ta siis on ka. Teistele, kes loevad, meeldib . Palun, palun ignoreeri, blokeeri, eira seda tatipritsijat.

 5. Kiki ütles:

  Mõnel ei ole oma ajaga muud teha kui plärtsuda ma vaatan.
  Tõesti Mormelar ära lase end kõigutada mõne inimese lollusest.

 6. anna ütles:

  Kas see pole mitte maailma kõige normaalsem asi, et inimene peabki oma lapsi maailma kõige ilusamateks, armsamateks ja paremateks? Minu meelest oleks päris kohutav, kui ema vaataks nukra näoga teiste järeltulijaid, et oi kuramus, tahaks hoopis neid lapsi endale, sest need on palju toredamad.
  Ja mingi moodne mõtteviis see nüüd küll kindlasti pole. Arenenud maailmas on ikka ammu normiks, et vanemad on oma lastesse väga kiindunud ja nende ütlemisi, arenguid ja oskusi teistega jagada tahavad. Proovi ka sellesse maailma üle kolida äkki, raisk? Sest samuti on siin kombeks, et inimene võib väljendada oma mõtteid ja tundeid ja teine inimene jällegi võib sellest vabalt mööda vaadata ja ingoreerida ja ei pea tulema oma viha välja elama.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s