Kes kuidas

Posted: detsember 27, 2010 in Uncategorized

Mõned üdini autoinimesed on ikka rääkinud oma laste suurimatest imestamistest, et näe, ühistransport va imelik loom ei lähegi just onu maja ette, peab miskisest peatusest kõndima. Ja tee siis lapsele selgeks, miks bussil on oma marsruut, mitte just tol hetkel nendele vajalik.

Minu ühistranspordis kasvanud lapsed on ristivastupidised. Istusime Silmarõõmu autosse, et pühade ajal Mammale külla minna ja Melian uuris: “Mis peatuses me maha läheme?”

Advertisements
Kommentaarid
 1. kessu ütles:

  meil on umbes sama süsteem. igati eluterve minu arvates.
  oli just juhtum, et Tauno isa pere ei saanud meile esimesel jõulupühal külla tulla, sest nad ei saanud autot lume alt kätte. kusjuures nende maja eest üle tee tuleb buss, mis peatub meie maja ees üle tee. kõndimist tuleb kokku max 5 minutit. aga see ei olnud ilmselgelt variant.

 2. Lais ütles:

  Minu maailmas on ka pigem veider kui pühapäevaseks perekondlikuks meelelahutuseks on sõit trollibussiga! 😀

 3. Marju ütles:

  Hih, meenus üks bussisõit Pärnus.

  Väike laps (noo miski neljane äkki) sõitis koos emaga bussis. Nende peatus hakkas lähenema ja liikusid ukse poole kui laps kõlavalt ja selgelt teatas, et emme, aga kuidas onu teab kus peatuses me maha läheme?

  See oli lihtsalt nii armsalt siiras, sest tõesti – kust peaks miski suvaline onu siukest asja teadma 🙂

 4. Jaana ütles:

  ma vahel pakun seda rõõmu lastele, et teaksid, et bussid ka olemas. samas häbi, sest suvel ei teinud 7a ja 4,5 a trollil ja trammil vahet :S kaksikud polegi veel kunagi bussiga sõitnud. rongiga läheks kyll hea meelega kuskile ja lastel oleks rõõmu kui palju, samas oleks see ekstra sõit baltijaama jne… kahjuks meie pere on ydini autoinimesed…

 5. Veronika ütles:

  Mu lapsed ei tea ei ühe ega teise kohta suurt. Käime jala. Linnast välja küll suure liinibussiga, kuid seda pole nüüd lume jms. tõttu vaja olnud. Viljandi värk kah – tobe oleks ju paarisaja meetri taha lasteaeda, tööle, poodi bussiga minema hakata:D

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s