Sepa mahetalu Pärnumaal

Posted: august 29, 2011 in Uncategorized

Sõbranna viskas mulle ükspäev lingi: “Seda oled näinud?” ja muutis sellega mu elu, peaaegu, et kapitaalselt – lihtsamaks. Nimelt on tegemist imetoreda mahetaluga Pärnus, kelle kena ja tore perenaine oma kaupa linna toob. 

Ehk siis, enam ei mingeid külmas tuules ja lumetormis kükitamist ja piimaauto ootamist – täpselt sama rahaga tuuakse mulle nüüd kaks korda nädalas piim koju kätte. Ja lisaks saab jogurtit, kodujuustu ja isegi jäätist! Tooted on tõesti head. Uue piima (ehk siis lehmadega) harjumine võttis küll paar korda aega, aga see on minuga piimatootja vahetamisel iga kord olnud. Saadav kaup on kodulehel Päeva Pakkumiste all kirjas. Perenaine on ka väga vastutulelik võimalusel, teinekord olen saanud ka kraami, mis parasjagu nimekirjas pole.

Mida Sa hing veel ihaldad! Odavamalt kui poes, mugavamalt igatahes ja lisaks saab toetada lähedalasuvat mahetalu.

Ühendust saab neletamm70@gmail.com.

Advertisements
Kommentaarid
 1. siret ütles:

  Jõudsin ise ka lõpuks sinnamaani, et tellisin. Täna tuleb juba teine laar.
  Või on väga maitsev neil! Munad pandid nahka, et ei saanud arugi. Ja piima kiitsid lapsed ka heaks 🙂 Mis sa hing oskad veel tahta, tõesti.

 2. tikker ütles:

  mina olen juba ette vaimustuses 😀

 3. Ökofoorum ütles:

  Tere! Väga huvitav postitus! Sellised kogemused ja positiivsed emotsioonid võiks lisaks kokku koguda uude ökofoorumisse: okofoorum.estdr.org , kus kõik otsijad leiaksid huvitavat ja vajalikku informatsiooni oma kodukohast.

 4. […] siis tuli sügis. Remont oli läbi, ilmad jälle normaalsed. Ja siis lugesin Morme blogist Sepa mahetalu kohta. Ja sarnaselt temale on ka minu elu nüüd juba mõnda aega võrreldamatult palju lihtsam. Ja […]

 5. […] lõpetuseks üks rõõmustav uudis mahetoidu vallast – Morme kirjutas Pärnumaal asuvast Sepa mahetalust, kust saab kaks korda nädalas piimatooteid, mune ja muud […]

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s