Sedapsi, et

Posted: september 19, 2011 in Uncategorized

Elu on kiire, ilmselgelt. Ma ei ole blogimist unustanud, ekää, märkmikus on nimekiri ligi 15 teemaga, mis vajavad kajastamist… Aga tegudeni ei jõua. Minulik!
Homme lendan Iirimaale, nädalaks, nii et selle aja jooksul ei tasu midagi lootagi. Tagasi tulles suudan loodetavasti nii mõnegi võla hüvitada. Siinkohal ka ühine suur vabandus kõigi blogilugejate ees, kes minult kirju ootavad, peale seda “Ma varsti kirjutan, kui aega on”-vastust. Varsti ehk ongi aega!

 

Advertisements
Kommentaarid
  1. Tiina ütles:

    Ega ööpäeva tunde juurde kuskilt ei saa;)
    Aga mõnusat ja elamusterohket reisi!

  2. Mõtlesin Su peale juba ammu, Kadri. Mäletan, et lugesin su blogi bloggeris pidevalt, aga mingil hetkel lihtsalt juhtus, et kiire koolielu ja hiljem suvise tööelu kõrvalt jäi kogu see netis ringi luusimise aeg aina piiratumaks. Mingil hetkel, kui mulle taas meenusid, üritasin Su blogi isegi otsida, aga otsing tulemust ei andnud. Paar päeva tagasi leidsin kohast, kuhu oleks võinud vaadata kohe esimesena, su blogi aadressi ja lugesin kõik lugemata jäänud postitused kuni selleni siin lihtsalt takka järgi. Sinu stiil, kirja- ja väljendusoskus on sama hea nagu siis ja ma ei oska isegi kirjeldada oma sisemist rahulolu ja rõõmu, et tee taas siia leidsin. Ole tubli!

  3. Kristhel ütles:

    Mina ootan sind juba pikisilmi tagasi 🙂 Et saaks ikka blogi lugeda 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s