Kui Kungla rahvas mustikasel a’al

Posted: september 18, 2012 in Uncategorized

Bussipeatus.

Olen teel tööle. Kotis on hunnik kirjastuse katalooge ja plakateid, mis eelmisel päeval koolituselt sain. Kõik need ootavad kannatamatult õpetajatega kohtumist. Ühtlasi on kotis ka üks mustikamoos, mis minuga tööle pidi tulema.

Sätin end pingile istuma ja lugema, nagu ikka. Nihutan kotti ja korraga märkan, et koti all on mingi loik. Ooooo ei. Ainult mina ja ainult praegu. Ei ole vaja erilist fantaasiat, et aru saada, mis neist kataloogidest järgi jäi. Naljakal kombel olid osadel neist mustikapildiga kaaned, nii et lõbus lilla värv lehtedel oleks justkui pidanudki seal olema!

Koukisin oma salvrätikud välja ning üritasin päästa, mis päästa andis – nii katalooge kui pinki. Mingil hetkel laekus pingile  ka üks vanadaam, kes pingsalt mu tegutsemist jälgis. Korraga tagasin ta suurisilmi õhku ahmimas, kui parasjagu oma sõrmi puhtaks limpsisin.

Alles hiljem bussis koitis mulle, kui kummaline võib ühele prouale tunduda veider ihukaunistatud mustas neiu, kes sõrmedelt kahtlast punakat vedelikku limpsib – enamasti on see ju verine lihatükk, mis kotis läbi laseb…

Kommentaarid
  1. Kristhel ütles:

    haha, see oli humoorikas lugeda 😛

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s