Part poriloigus

Posted: oktoober 5, 2012 in Uncategorized

Täna hommikul nägin üht parti. Poriloigus. Ta üritas seal ujuda. Eriti hästi välja ei tulnud. Aga ju tal oli kodune tunne. Endal oli küll rahulolev nägu peas.

Mina tunnen end praegu täpselt samamoodi. Kõrvalt vaadates on kindlasti loll, aga endal on vähemalt hea olla, kõik on justnagu päris. Kuigi mitte päriselt.
Kõik on pooleli. Elu on pooleli! Ausõna. Korteri mööbliga sisustamine on pooleli, lahtipakkimine on pooleli, postkastis on kirjad pooleli, dokumendid on pooleli, blogipostitused on pooleli, hoidiste raamat on pooleli, töö juures riiuli koristamine on pooleli, mõtlemine on pooleli, kolme raamatu lugemine on pooleli, plaanimine on pooleli, ausõna, isegi pesumasina tsükkel on pooleli! Ainult et tema läkski päriselt katki.

Ma ei oska eriti hästi “ei” öelda. No kõik, mis natukegi huvitav, tuleks ju järgi proovida ja kaasa teha. Ja ma üldse ei kurda, hirmus põnev on. Ainult et magamine jääb ka kogu aeg pooleli. Teistest asjadest rääkimata.

Lubasin endale, et kui uue aasta PaperBlanksi välja valin, siis üritan poolikud asjad terveks teha. Uude märkmikusse ei mahu ju nii palju asju.

 

Siiralt Teie,

Mormelar.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s