Part poriloigus

Posted: oktoober 5, 2012 in Uncategorized

Täna hommikul nägin üht parti. Poriloigus. Ta üritas seal ujuda. Eriti hästi välja ei tulnud. Aga ju tal oli kodune tunne. Endal oli küll rahulolev nägu peas.

Mina tunnen end praegu täpselt samamoodi. Kõrvalt vaadates on kindlasti loll, aga endal on vähemalt hea olla, kõik on justnagu päris. Kuigi mitte päriselt.
Kõik on pooleli. Elu on pooleli! Ausõna. Korteri mööbliga sisustamine on pooleli, lahtipakkimine on pooleli, postkastis on kirjad pooleli, dokumendid on pooleli, blogipostitused on pooleli, hoidiste raamat on pooleli, töö juures riiuli koristamine on pooleli, mõtlemine on pooleli, kolme raamatu lugemine on pooleli, plaanimine on pooleli, ausõna, isegi pesumasina tsükkel on pooleli! Ainult et tema läkski päriselt katki.

Ma ei oska eriti hästi “ei” öelda. No kõik, mis natukegi huvitav, tuleks ju järgi proovida ja kaasa teha. Ja ma üldse ei kurda, hirmus põnev on. Ainult et magamine jääb ka kogu aeg pooleli. Teistest asjadest rääkimata.

Lubasin endale, et kui uue aasta PaperBlanksi välja valin, siis üritan poolikud asjad terveks teha. Uude märkmikusse ei mahu ju nii palju asju.

 

Siiralt Teie,

Mormelar.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s