Sest Marko Reikop kutsus mind vaeseks

Posted: november 10, 2012 in Uncategorized

Eile toimus meil siin tarbimiskampaania nimega Kesklinna Ostuöö. Kuna selle raames ka täika plaanis oli, otsustasin läbi hüpata.

Õhtul vaatasime lastega multikat ning korralikud vanemad, nagu me oleme, jäime mõlemad teleka ette magama, piigad vaatasid edasi. Ühel hetkel koputas keegi mulle õlale ja küsis, et “Emme, me pidime poodi ju minema?”

Kargasin unesegasena püsti ja tormasime Mirithiga jääkülma öösse. Bussipeatuses mõtlesin, et mida ma küll ometi siin teen? Läheks parem koju. Magaks edasi….

Laps polnud nõus.

Täikalt skoorisime vaid ühe seeliku kodus ootavale õekesele. Jalutasime siis ka Pärnu Keskuses ringi, ostsin endale ühe viieeurose seeliku ning Talupoest eurose iirisetahvli. Mõlema ostuga saime kaasa loosikupongi. Järgmine loosimine, mille võitmiseks tuli kohal olla, toimus ligi tunnikese pärast.

Esialgu tundus see liiga pikk aeg, aga peale raamatupoes varem valmis vaadatud Rahva Raamatu Ralli pakkumiste hankimist oli kell juba peaaegu sealmaal. Vaatasime veidi akustilist Padarit, kuni loosimine lõpuks hakkas.
Kuna esialgu tuli võitmiseks kohal olla, venis auhindade jagamine kõvasti. Õhtujuhiks oli ülimalt koomiline Marko Reikop, kes asja vähemalt põnevaks muutis. Lõpuks ta tüdines ja hakkas siiski ka auhindu kõrvale panema. Mõtlesime jälle lahkumisele, aga no kuna me seal ju juba olime.
Kui ta loosis välja väikese SPA-külastuse, toonitas, et see ei sobi alla 15-aastastele. Eks siis ka mõni ime, et kohe Mirithi nime välja tõmbas. Lubasime pühalikult, et kingitus saab emale antud.

Peale veel paari auhinda oli kord Keskuse kinkekaartide käes ning Reikop teatas, et järgmine võitja on tingimata vaene ja vajab seda kaarti väga. Minu nime kõlamine oli juba lihtsalt loogiline.

Ostude summa oli muidugi kordi väiksem kui võidetud auhindade oma. NII käiakse poes.

Kommentaarid
  1. Kessu ütles:

    hüsteeriline naer. tänan.

  2. Lais ütles:

    Tegija 😉 !!!

  3. Piracetam ütles:

    Vaatasin eile reporterist kuidas Vilja rääkis tema värava taha tulnud reporteriga ja oli jälle sümpaatne. Tark ja kena naine. Kui ta poleks Edgarit kohanud oleks ta valge kitliga tubli laborant tänini edasi ja ma poleks kunagi teada saanud et on olemas tark ja kena naine kes on sümpaatne. Ja mida ma oleks siis kaotanud? Või mida olen ma võitnud selle läbi et ma nüüd tean et ta olemas on? Vanas Testamendis tuli vist naine ära hukata kes meeste füüsilisse konfrontatsiooni füüsiliselt ühel või teisel poolel sekkus. Nüüd aga on kõik segi nagu körtli-pärtli särk. Aga ikka vast enamjaolt suurte meeste suured mängud on need kus naised, tublid laborandid, sekka löövad.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s