Isadepäevane nädalavahetus

Posted: november 10, 2013 in Uncategorized

Laupäevahommikul toimus koolis sportlik isadepäevaüritus, kuhu Mirith Eluka kaasa meelitas. Kuna meil oli vaja ka turutiir teha, läksime lõpuks kõik koos. See oli tõesti igati äge ja läbimõeldud üritus, mul on nii hea meel, et selliseid asju korraldatakse. Elukas ja Mirith tegid läbi takistusraja, mängisid köidetud meeskonnana jalgpalli, viskasid sopsu ja pehme palliga kurikaid maha, ronisid köiega, mängisid sulgpalli ja tegid ergomeetril jõudu. Meie Melianiga tilpnesime kaasa, proovisime ka asju, üks meist ronis kogu aeg ja teine avastas uue lemmiku sulgpalli näol – ise arvate, kumb kumba. Me kõik olime niii rahul, et hoolimata varasest kellaajast siiski olime otsustanud minna. Melian teatas isegi, et see oli maailma parim päev! Täna küll suurematel lihased valutavad, aga see oli seda väärt.

Õhtul kodus oli meil planeeritud uhke koguperefilmiõhtu, see on alati laste lemmik,  sest siis me teeme põnevaid näkse. Kuigi Elukas tegi just maailma parimaid snitsleid (ta on meil ju kokaharidusega, teadsite, jah?) ja meil oli värskelt kõht täis, ei jäänud ka näksid söömata.
Film lõppes muidugi issi kaisus, nagu kohane.

Täna hommikul (meie hommikul, elik kell 13) äratati Elukas hunniku kaartide ja kingitustega ning meisterdati talle uhke hommikusöök. Lapsed muudkui tänitavad, et täna ta ei tohi midagi teha (“Kohe hommikul juba lapp käes!”) ja peab tegema ainult neid asju, mida ta ise tahab (“Ja kui Sa tahad, võid isegi meile multikat panna!”).

Mina vaatan eemalt ja naudin. Minu armastus Eluka vastu paisub alati kahekordseks, kui näen teda lastega sihipäraselt tegelemas. Ma ei tea, mis selle bioloogiliseks põhjuseks on, arusaam, et ta suudab neid kaitsta mammutite eest? Igatahes ma naudin seda igapäevaselt ja ülimalt, kuigi sellel nädalavahetusel on see veel kuidagi erilisem.

Palju õnne, maailma parim isa!

Image

Advertisements
Kommentaarid
  1. Teele ütles:

    Väga super armas pere on teil. Alati loen Sinu postitusi suure huviga, need on nii lihtsad igapäeva asjad, aga samas nii meeldivalt kirjutatud. Keskkoolis käies läks kah alati tuju rõõmsaks Sind raamatukogus näha, sest Sinu stiil meeldis/meeldib mulle tohutult. Palju edu Sulle Sinu tegemistes ja elus. Loodan, et väga stalkeri muljet ei jätnud 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s