Naine ja Elu

Posted: detsember 8, 2015 in Uncategorized

Kui Naine peab terveks nädalaks kodust lahkuma, valmistub Naine põhjalikult ette. Ees seisab mitu linna ja hunnik öid võõrastel asemetel. Tuleb olla andekas ja optimaalne. Naine teeb nimekirja, mõtleb läbi kõik kategooriad, paigutab asjad süsteemi järgi kohvrisse, et pakkida võimalikult efektiivselt. Naine mõtleb läbi iga detaili – kas need saapad sobivad iga ilmaga ja pikkadeks jalutuskäikudeks? Kas see käekott mahutab kõik vajaliku nii koosolekuks kui koolis käimiseks? Kas riideid on piisavalt, et neid oskuslikult kombineerides seitse päeva hakkama saada?

Aga mis juhtub kohe esimesel päeval? Naine kohtub Eluga. Hommikul rebeneb Naise mantel õmblusest. Järgneb Naise pooleks murdunud saapatald ja liimi ning nahatükikesi täis kampsun. Et sellest veel vähe on, kukub küljest käekotisang ning saaparihm.

Elu ütleb, et tee, mis tahad, Naine, mina juhtun ikka. Tee oma nimekirju edasi, Naine.

Naine laguneb nagu zombi.

Advertisements
Kommentaarid
  1. Nell ütles:

    Ilmselgelt on isand Murphy su lähisugulane või elu juhtmõtteks “Inimene teeb plaane, jumal naerab”. Või nagu ka öeldakse- kolm korda vasakule on sama kui üks kord paremale 😀

  2. Liis ütles:

    Elu ütleb, et soeta kvaliteetsed asjad.

  3. Järelikult sattusid teise linna alateadliku sooviga shoppama minna, aga mõtlesid, et tühja ka, vist ei ole aega selleks – ja siis elu korraldas ise Su jaoks need asjad. Põhjalikult 😉
    See viimane lause oli väga tabav. Huvitav, et kõik “sombijutud” ei tulegi lasteaiast 🙂

  4. Aga keegi ei taha Sulle kodust Su omi tagavarasaapaid postitada mõne samal päeval kohale jõudva asjaga? Või omnivaga? Seda enam, et kui kodus varud on, ajab poodides dementorite vahel jalutamine ja mitte millegi leidmine tuju ära, ajakulust rääkimata..

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s