Kuidas ma ükskord tööl käisin

Posted: jaanuar 25, 2017 in Uncategorized

Ühel päeval oli meil ülelinnaline e-õppe päev, mis tähendas seda, et õpilased olid kodus ja lahendasid ülesandeid, mis õpetajad neile eelnevalt veebis teinud olid. Õpetajad ise kogunesid sel ajal ainete kaupa üle linna ja õppisid midagi toredat.

Nojah, tegelikult pean ma alustama veel kaugemalt. Nimelt paar aastat tagasi avastasin ma enda jaoks Youtube. Eelnevalt kasutasin ma seda vaid siis, kui mingit konkreetset toote ülevaadet oli vaja, aga siis leidsin kindlad kanalid, mida jälgida ja jäin Youtube kinni. Ma jälgin peamiselt kahte suurde valdkonda kuuluvaid inimesi – planner community ehk kalendermärkmikutega seotuid ning gooti-juutuubereid. Noh, ja nädalavahetus enne seda mainitet e-päeva, juhtus mul olema selline, kus ma vaatasin vahetpidamata oma gootitšikke (nagu Elukas neid kutsub) ja leidsin ka mitu uut kanalit.

Mis tähendas muidugi seda, et e-õppe päeva hommikul oli mul enese üles löömise tuju. Vaadake, muidu on olemas töömormelar ja vabaajamormelar ja siis veel festivalimormelar. Ja viimased kaks üldjuhul tööl ei käi. Mõnikord juhtub vabaajamormelar vaheajal tööle. Aga sel hommikul juhtus hoopistükki, et tööle läks festivalimormelar. Ma mõtlen, miniseelik, nahkrihmad igal pool, tugev meik, okei, väga tugev meik. Sest noh, mitte kedagi pole ju majas! Õpetajad on oma koolitustel, õpilased kodus, ma saan rahumeeli istuda oma täies gootinduses ja tööd teha.

Ja nii oligi. Kuni sisse astus kolm kaablikutti. Meil nimelt paigutatakse üle maja uut netikaablit. Ja no need kaablikutid olid mulle juba tuttavad, õigemini, mina olin neile tuttav, nii et nad vaatasid ainult korra imestunult ja tervitasid siis kenasti. Aga siis tuli järgi veel kolm uut kutti, insenerid ja mingi ülemus. Ja no nemad… Nemad olid natuke rohkem üllatunud. Ja tervitasid viisakalt, aga veninult. Ja imestunult. Ma ei saanud alguses arugi, et miks nad mind sellise näoga vaatavad. Kuni mul tuli meelde, milline ma välja näen.

Ja nii ma seal siis olin. Uhkes üksinduses oma kuue kaablikutiga.

 

Advertisements
Kommentaarid
  1. Natasha Bluu ütles:

    Kõlab nagu hea algus pornofilmile…

  2. Nell ütles:

    Nende kaablikuttide nägusid oleks näha tahtnud. Ka juba märksa vähem ekstreemne välimus täiskasvanud inimeste puhul võib kaasa tuula ülisuuri silmi ning kõõrdipilke 🙂

  3. Kärdu ütles:

    Pilti tahaks hoopis 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s